Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Miejsce spotkań użytkowników sprzętu HTC
Klub otwarty
by xBOSSx


Założony: 2011-05-03 22:04:47
Ostatnia aktywność: 2015-12-27 19:22:00
Postów na forum: 47
38 członków
Oglądany: 5101x

Android vs Windows

Mozzie
Mozzie - Dżdżowniczka z papryczką · przed dinozaurami
Mam ja nowy telefon. Nie miałam zbytnio wyboru, jeśli chodzi o model, ale dostał mi się za darmo, więc nie będę marudzić. Mianowicie chodzi o HTC Radar (Windows 7.5 Mango) który ma mi zastąpić mojego podstarzałego androidowego HTC Magica... wszystko pięknie, ładnie, ale za diabła nie mogę się w nim połapać.. mało tego, używając tego windowsowego telefonu przypomina mi się ten rysunek porównujący użytkowników różnych przeglądarek - firefox, opera i inne w postaci wypaśnych samochodów, a na końcu internet explorer i uradowany gosc na koniu - huraaa, jestem w internecie... no więc ja mam wrażenie, że po 3 latach korzystania z mojego androidowego "autka", ktore co prawda czasem sie psulo, ale jednak zawsze mnie "dowiozlo" gdzie trzeba, dostałam konika i mam sie cieszyc ze mam nowy telefon. Nie jestem w stanie zapanować nad nim i dopasowac go do swoich potrzeb, tak jak moglam to zrobic z androidem. Szczerze mówiąc mam coraz większą ochotę sprzedania go i kupienia jakiegoś nowszego telefoniku, z Androidem oczywiscie..
Czy ktos mial juz do czynienia z tym windowsowym systemem?
xBOSSx
xBOSSx - Superbojownik | GG: 106023 · przed dinozaurami
Mam równolegle Windowsa 6.5 oraz Androida 2.3.7. Z Windowsem 7 nie miałem większej styczności, ale czytałem kilka opinii iż potrafi w krótkim czasie zeżreć sporo megabajtów netu cholera wie dlaczego.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Semen_K - Bojownik · przed dinozaurami
Widy wszystkie tak mają, zarówno 6.5 jak i 7 ściąga co i kiedy mu się zachce, żeby wyłączyć internet trzeba się nagrzebać, jeśli się tego nie zrobi, to telefon uznaje, że mamy nieograniczony transfer i synchronizuje wszystko co mu się spodoba. Dlatego (domyślam się że tak samo jak :xBOSSx) przeskoczyłem z Win 6.5 na androida, obecnie ICS. Miałem epizod z WindMo 7, ale uznałem, że nie ma się co z nim patyczkować, ani to ładne, ani funkcjinalne (mało aplikacji na Marketplace w porównaniu z Marketem). Także tego. Jeśli masz dużo silnej woli :Mozzie, to życzę powodzenia z WinMo
Mozzie
Mozzie - Dżdżowniczka z papryczką · przed dinozaurami
nie mam woli, sformatowalam, spakowalam gada z powrotem w oryginalne opakowanko i chce opchnac za dobra cene potrzebny mi jednak nowy telefon, tak wiec mam na oku HTC Rhyme i One S... maja swoje plusy i minusy, cenowo mniej wiecej podobne, zastanawiam sie tylko co by tu lepsze bylo

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.