Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Miejsce spotkań użytkowników sprzętu HTC
Klub otwarty
by xBOSSx


Założony: 2011-05-03 22:04:47
Ostatnia aktywność: 2015-12-27 19:22:00
Postów na forum: 47
38 członków
Oglądany: 5101x

Dźwięki SMS

Brunner
Brunner - Superbojownik | GG: 1024447 · przed dinozaurami
Pozdrowienia

Moja Pani jest dumną użytkowniczką HTC Touch Pro 2. Służbowego. Od nowości nie udało się nam włączyć tam dźwiękowego sygnału SMS - próbowaliśmy długo oboje. Może ktoś wie... gdzie to k*stwo jest ukryte / jak nazwane w tym modelu lub przez co jest w innych ustawieniach blokowane.

Z góry wdzięczny za pomoc

Wasz Brunner
xBOSSx
xBOSSx - Superbojownik | GG: 106023 · przed dinozaurami
Nie wiem jak jest w TP2, ale wejdź w ustawienia, dźwięk i ekran, dźwięki powiadomień. Tam jest nowa wiadomość.
Brunner
Brunner - Superbojownik | GG: 1024447 · przed dinozaurami
Jest, pewnie że jest... da się wybrać, odsłuchać, ustawić.....

Tylko, że jak SMS przychodzi to dźwięk ten jakoś się ... nie włącza (ściszony nie jest).
xBOSSx
xBOSSx - Superbojownik | GG: 106023 · przed dinozaurami
Jeżeli masz ustawione wszystko jak należy, podgłoszony dźwięk dzwonka i systemu, to zostaje ci reset z poziomu bootloadera. Czytałem już o takich przypadkach. Cholera wie czemu dźwięki nikną. Z reguły dźwięk jest, a nagle znika i restart fona wystarcza. Ale i tak trzeba reset zrobić bo usterka lubi powracać.
Uwaga. Hard Reset kasuje wszystko co jest w telefonie i przywraca ustawienia fabryczne. Mamy urządzenie takie jakbyśmy je kupili w sklepie. Sposób wykonania http://pdaforum.pl/viewtopic.php?t=952#TouchPro2 . Możesz na tym forum zadać jeszcze jakieś pytanie, może ktoś się spotkał z tym problemem u siebie i rozwiązał to inaczej.

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.